Místo na výstavu do Českých Budějovic jsme vyrazili na svod loveckých psů do Liberce. Tam už na nás čekala Lenka Mrázková s Bertíkem a Jožinem, který dnešní svod rovněž absolvoval. Byla s námi také Natálka a ta pilně trénovala s Bertíkem chůzi na vodítku a postoj - někdy sice nebylo vidět kdo koho vede, ale evidentně to ani jednomu z nich nevadilo.

Barnabáš prošel bez problémů svodem, nechal si pěkně prohlédnout zuby, i když ti myslivci v zacházení ke psům, no mám trochu (spíš hodně) jiný přístup. Ale co je nejdůležitější papír o svodu máme, zapsáno v PP také. Barnabáš měří 60cm a je plnochrupý. Protože zkoušky děláme pro malá plemena tak nás dali do kruhu kde byli jezevčíci, trochu nepoměr, ale co se dá dělat. Na jedné straně betonový pimpongový stůl, na druhé straně lavičky, dalmatin udělá tři kroky a je na konci. Nějak se mi nedařilo vymyslet jak tam běhat abychom se nezabili a Barnabáš se trochu předvedl v pohybu. Do postoje se postavil velice pěkně a za to musím poděkovat Lucce Vavruškové, která to s ním pilně nacvičila.

Natálka si ještě zasoutěžila a vyhrála pexeso a tatranku, prohlédli jsme si výstavu trofejí, dali dobrý oběd a jeli domů.

Za báječně strávený den děkujeme Lence, Bertíkovi a Jožinovi gratulujeme k rovněž úspěšnému svodu.

fotky- galerie- výstavy