Po cestě na Slovensko jsme se zastavili u naší princezny Besinky, která bydlí se svou černě tečkovanou kámoškou Atiou v České. Setkání bylo úžasné, Besinka nás vítala a nechtěla nechat odjet , lehla si ke dveřím, nohy nahoru a já se nehnu a vy zůstanete. To loučení je pak velice těžké. Čekala nás však ještě cesta do Nitry a tak zase příště se budeme na ni těšit. 

Barnabáše jsem přihlásila na oba výstavní dny, i když jsem se již dříve zařekla, že posudek od p.Václavíka klidně oželím a on posuzoval v sobotu. Ale protože nic není náhoda, týden před výstavou jsem na Fb našla nabídku handlingu od slečny ze Slovenska, chtěla vyzkoušet i jiné plemeno a sbírá zkušenosti, stejně jako náš mlaďák. A tak pokud by vše dobře dopadlo, nemusela bych do kruhu já. 

Karin neváží o mnoho víc než náš puberťák a tak jsem měla strach jestli si s ním poradí. Poprvé se viděli hodinu před nástupem do kruhu poté co vystavila své štěně australského ovčáka. Nejprve s ní pěkně cvičil, ale po chvíli si dal říct a my zmizeli do haly aby nás neviděl. Padlo rozhodnutí, že to spolu zkusí a dál se uvidí.

sobota 28.2.2015  

rozhodčí: Miroslav Václavík (CZ) 

psi - třída mladých :  Barnabasch Vinc Z Hrubých luk  V1,CAJC a postup do finálových soutěží 

Byla jsem tak vyklepaná, že jsem ani nezvládla fotit. Stáli jsme opodál společně s Ruby a jejími páníčky, aby nás Barnabáš neviděl a necítil. Moc děkujeme všem co nám poslali fotky a také gratulujeme Káje k třetímu místu v Junior handlingu. Vůbec jsem nečekala, že postupujeme i do finálových soutěží, ale když Kája přišla s tím, že určitě ano, tak šel Barny odpočívat do auta a focení a společné lítání v polích s Ruby se tedy nekonalo.

Gratulujeme Matúšovi a Míše a přejeme aby jim vše vycházelo na společné cestě, kterou se rozhodli vydat a děkujeme za svatební oznámení.

neděle 1.3. 

rozhodčí: Tibor Havelka (SK) 

psi- třída mladých : Barnabasch Vinc Z Hrubých luk  V1,CAJC a postup do finálových soutěží 

Ačkoliv byla před námi dlouhá cesta domů, zůstali jsme i na závěrečky a Barnabáš s Kájou i ve velkém kruhu moc pěkně běhal. Jen už toho měl za celý víkend asi dost a už nechtěl stát. Protože pan rozhodčí Matyáš dá hodně na postoj a vybíral jen první místo, tak se dál už neposunuli. Ale víkend to byl velice úspěšný a moc Karin děkujeme, příště budou zase více sehraní, již teď se těšíme na červnovou Nitru.

Před odjezdem jsme ještě museli stihnout pár fotografií Karinky s Barnabášem s medailemi na krku.