Rozhodčí:  Petr Řehánek

 

třída dorostu : Barnabasch Vinc Z Hrubých luk -  VN2

 

Posudek:  9 měsíční pes správného rámce, ušlechtilá hlava, nůžkový skus, uši správně nasazeny, výborná krční linie, prostorný hrudník, rovný hřbet, úhlení končetin v pořádku

 

Cesta do Brna byla do poslední chvíle nejistá. Nakonec v pátek večer padlo rozhodnutí, že přece jen na vyrazíme a uvidíme jak to bude vypadat a pokud by to nešlo vrátíme se zpět a pojedeme holt  příště...

 

Raději jsme vyjeli s předstihem a protože kromě prvních kilometrů ke státovce je cesta na Brno docela vyspravená a bez výmolů přečkal ji můj namožený krk v pořádku. Po příjezdu na výstaviště jsem ale musela opět nasadit krční límec a absolvovala jsem s ním i předvádění v kruhu. Proto jsem jela s tím, že získání velmi nadějné pro nás bude parádní a umístění  jsem neřešila. Běhání u nás opět znamenalo vyrazit hurá dopředu, ale ukázat zuby a nechat se osahat stále lepší a lepší. Velice mne potěšila slova rozhodčího, že jak dopiluje předvádění bude velice perspektivní. Ten druhý puberťák před námi běhal opravdu pěkně, lépe než některé feny,  které byly v šampionech. Takže konkurenci z kruhu ještě jednou gratulujeme a za fotky děkujeme Monice Pelíškové.

 

 Rozhodnutí jet do Brna bylo i o tom, že jsem se moc těšila na našeho Benjamínka a jeho paničku Noru . Sešli jsme se na brněnské přehradě a kluci se na procházce pěkně protáhli. Žárlivec Barnabáš na bráchu nejprve dorážel, ale po chvíli se oba uklidnili a okolo jdoucí obdivovali dva hodně podobné dalmíky. Báječné odpoledne velice rychle uteklo a my jsme se vydali na cestu domů.
Sobotní den strávený ve společnosti kamarádů a známých (nebudu je tu vypisovat abych náhodou na někoho nezapomněla)  byl dobrým zahájením roku 2015.
říště.
Raději jsme vyjeli s předstihem a protože kromě prvních kilometrů ke státovce je cesta na Brno docela vyspravená a bez výmolů přečkal ji můj namožený krk v pořádku. Po příjezdu na výstaviště jsem ale musela opět nasadit krční límec a absolvovala jsem s ním i předvádění v kruhu. Proto jsem jela s tím, že získání velmi nadějné pro nás bude parádní a umístění jsem neřešila. Běhání u nás opět znamenalo vyrazit hurá dopředu, ale ukázat zuby a nechat se osahat stále lepší a lepší. Velice mne potěšila slova rozhodčího, že jak dopiluje předvádění bude velice perspektivní. Ten druhý puberťák před námi běhal opravdu pěkně, lépe než některé feny které byly v šampionech. Takže konkurenci z kruhu ještě jednou gratulujeme a za fotky děkujeme
Monika Pelíšková
Rozhodnutí jet do Brna bylo i o tom, že jsem se moc těšila na našeho Benjamínka a jeho paničku Noru
Nora Dousova . Sešli jsme se na brněnské přehradě a kluci se na procházce pěkně protáhli. Žárlivec Barnabáš na bráchu nejprve dorážel, ale po chvíli se oba uklidnili a okolo jdoucí obdivovali dva hodně podobné dalmíky. Báječné odpoledne velice rychle uteklo a my jsme se vydali na cestu domů.
Sobotní den strávený ve společnosti kamarádů a známých (nebudu je tu vypisovat abych náhodou na někoho nezapomněla Emotikona smile ) byl dobrým zahájením roku 2015.