Poprvé jsme se odhodlali vyrazit na výstavu ven - tedy na Slovensko. Barnabáš má v sobotu přesně 9 měsíců a tak poprvé nastupujeme do třídy mladých.

 
             sobota 10.1.2015
 

             rozhodčí:  Wojciech Burski (PL)

             psi třída mladých:  Barnabasch Vinc VD1

 

Nevím snad ani co k tomu napsat, nejhorší přístup co jsem kdy zažila, Barnabášku omlouvám se Ti a už tě nikdy nenechám takovým a jemu podobným trápit. Příště mu rovnou v kruhu vynadám a okamžitě odstoupím.

           
             neděle 11.1.2015

             rozhodčí: Jaroslav Matyáš (SK)

             psi třída mladých:  Barnabasch Vinc VD1

 

Tentokrát opravdu zasloužené, měla jsem obavy abych ho po sobotě vůbec dostala do kruhu, to se povedlo, z kruhu neutekl, ale strach aby mu opět někdo neublížil, prý byl hodně vidět. Vyřešil to po svém, po štěněcím, tak báječné sudy jsem ho nikdy válet neviděla. (Jestli se neispiroval ve vedlejší hale kde byla soutěž v Tanci se psem) Prostě když jsem na zádech na můj ocásek nedostane.

Všechno nebylo zas až tak špatné, podívali jsme se za naší holčičkou Rubynkou, kterou jsme od jejího odjezdu na slovensko viděli pouze na fotkách, báječné setkání i pro Barnabáše, který si ale moc nemohl užít řádění, protože "ségra" právě hárá.

Ubytování bylo bezvadné, dobré jídlo i vínko a na výstavě setkání se známými. No nic jdeme pilovat co nám zničil a příště jedem znovu!

abáše, který si ale moc nemohl užít řádění, protože "ségra" právě hárá. Ubytování bylo bezvadné, dobré jídlo i vínko a  A abych to nevzdala, tak další Nitra je rovnou na místě zaplacená.

             Tak nám držte pěsti a tlapičky napříště.

              fotky v galerii - výstavy a výlety